Czyszczenie dywanu "Shaggy"

 

Realizacja na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy

 

10 grudnia 2016 r. wykonalismy zlecenie czyszczenia dywanu typu "shaggy" an osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Owalny duwan o wumiarach 1,7 x 2,5 m leżał w dużym pokoju. Zabrudzenia miały charakter średnio-intensywny. Na początku dokładnie odkurzyliśmy dywan i wykonaliśmy próbę kolorystyczną, która wypadła pomyślnie - czyli nie było ryzyka odbarwienia dywanu. Czyszczenie ekstrakcyjne przebiegło pomyślnie. Wystarczyło jedno przejście czyszczące. Nie musieliśmy stosować odplamiaczy.

Właścicielka była bardzo zadowolona z efektów czyszczenia. Umówiliśmy się na czyszczenie tapicerki w jej smaochodzie (Ford Ka) oraz wstepnie na czyszczenie wykładzin i krzeseł w biurze, w którym pracuje.

Dywan typu shaggy w  kolorach brązowych przed czyszczeniem. Zbliżenie ukazuje silne zabrudzenie dywanu. Dywan typu shaggy w  kolorach brązowych po pranu ekstrakcyjnym. Widać efekt czyszczenia. Brązowe kolory w pełnym nasyceniu.
Dywan shaggy przed praniem ekstrakcyjnym Dywan shaggy po praniu ekstrakcyjnym
   

 

 

Ostatnie realizacje

 

Kontakt z nami:

e-mail: biuro@czystedywany.eu

 

 

 

 

 

 

 

CzysteDywany.eu © 2012

Tagi strony:
czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie wykładzin, czyszczenie tapicerki samochodowej, bydgoszcz, metoda ekstrakcji, alergeny, odkurzanie, karcher, dywany, wykładziny