Czyszczenie tapicerki samochodowej - Skoda Octavia

 

Usługa wykonana na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy

 

Dnia 12 grudnia 2016 r. wykonaliśmy usługęczyszczenia tapicerki w samochodzie Skoda Octavia. Samochód stał na podziemnym parkingu w bloku na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Usługa obejmowała pranie ekstrakcyjne foteli przednich, tylnej kanapy, wykładziny w bagażniku, dywaników podłogowych a także boczków drzwiowych. Welurowa tapicerka w samochodzie była w kolorze jasnoszarym. Wieloletnie użytkowanie przez czteroosobową rodzinę sprawiło, że tapicerka była bardzo zabrudzona. Przed przystąpieniem do prania ekstrakcyjnego odkurzyliśmy dokładnie cały samochód. Wykonaliśmy próbę stabilności kolorów, która wypadła pozytywnie. Następnie przystąpiliśmy do czyszczenia ekstrakcyjnego. Najpierw wyczyściliśmy fotele, kanapę i boczki drzwiowe. Nastepnie wykładzinę bagażnika i dywaniki podłogowe. Dywaniki i wykładzina bagażnika były polipropylenowe. Tapicerka kanapy i foteli - welurowa.

Całość usługi zajęła nam 2 godziny. Nie musieliśmy stosować odplamiaczy.

Właściciele byli bardzo zadowoleni z efektów i umówilismy się na czyszczenie dywanów w ich mieszkaniu na bygoskim osiedlu Barttodzieje.

Tylna kanapa z welurowa tapicerką w Skodzie Octavii w kolorze jasno-szarym. Widoczne zabrudzenie po wieloletnim użytkowaniu. Tylna kanapa z welurowa tapicerką w Skodzie Octavii w kolorze jasno-szarym po praniu ekstrakcyjnym. Widoczny pierwotny kolor tapicerki.
Tylna kanapa przed czyszczeniem Tylna kanapa po czyszczeniu
   

 

 

Ostatnie realizacje

 

Kontakt z nami:

e-mail: biuro@czystedywany.eu

 

 

 

 

 

 

 

CzysteDywany.eu © 2012

Tagi strony:
czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie wykładzin, czyszczenie tapicerki samochodowej, bydgoszcz, metoda ekstrakcji, alergeny, odkurzanie, karcher, dywany, wykładziny